093 307 92 22
 095 507 92 22
 097 007 92 22

Дорожні рейки ухиломіри


Дорожні рейки ухиломіри

ДОРОЖНЯ РЕЙКА

Що таке дорожня рейка

Дорожня рейка - комбінований вимірювальний прилад для контролю геометрії поверхонь: прямолінійність, розміри, нахили, ухили та ін.
Основні функції дорожньої рейки - оперативна перевірка якості і дотримання технології в будівництві доріг, злітно-посадкових смуг аеродромів, великих лінійних та інших споруд. Також рейка дорожня може використовуватися фахівцями дорожнього нагляду та незалежними експертними лабораторіями для оцінки фактичного стану дорожнього полотна і прийняття рішення про необхідність проведення ремонтних робіт.
За своєю конструкцією універсальна дорожня рейка буває складною або цільної; може оснащуватися механічною або електронною системою вимірювання ухилів.
Складна дорожня рейка більш зручна при зберіганні і транспортуванні. З її допомогою простіше проводити виміри невеликих пошкоджень дорожнього полотна. Наприклад, фіксувати глибину ям і вибоїн. При цьому рейку можна використовувати в складеному вигляді. Для фіксації рухомих елементів рейки використовуються спеціальні гвинти.
Електронна дорожня рейка дозволяє швидше і простіше знімати відліки. Але рейка з механічним вимірювачем відрізняється невибагливістю в експлуатації.

Де купити дорожну рейку

На дорожна рейка ціна в магазині GEOMARKET найкраща!
Для того, щоб купити дорожну рейку - звертайтесь до нас: дзвоніть за номерами телефонів:
0442470339, 0933079222, 0955079222, 0970079222 або пишіть на пошту: mail@geomarket.in.ua.
Продаж дорожник рейок у нас здійснюється за кращими цінами як за готівку так і за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Замовити дорожну рейку у магазині ГЕОМАРКЕТ можна цілодобово без вихідних та свят!
Доставка дорожної рейки здійснюється у найкоротші строки по Києву та в любий куточок України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивньцикий (Кіровоград), Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.)


Порівняти товари (0)Лідер продажу!
РДУ-АНДОР - дорожня рейка ухиломір
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Каталог GeoTop