(093) 847-9222
(095) 507-9222
(097) 007-9222

Про нас

GEOMARKET - МАГАЗИН ГЕОДЕЗИЧНИХ ПРИЛАДІВ ТА ГЕОДЕЗИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ №1 В УКРАЇНІ!

Основною нашою діяльністю є продаж геодезичних приладів та обладнання для геодезистів - це тахеометри, теодоліти, нівеліри, далекоміри, GNSS-приймачі, рулетки, штативи та інші комплектуючі для геодезичних приладів. Також ми здійснюємо ремонт та метрологічну повірку геодезичних приладів.

МАГАЗИН ГЕОМАРКЕТ З'ЯВИВСЯ НЕ ВИПАДКОВО.

Ідея створення виникла після невдалої спроби купити найпростіше обладнання - комплект оптичного нівеліра. Оскільки роботи було багато - їздити по фірмам та офісах не було часу. Обдзвонивши декілька великих та популярних магазинів (у яких на сайті у каталозі, поруч з ноутбуками, дрелями та лопатами, гордо значилися у продажі не тільки НІВЕЛІРИ та ТЕОДОЛІТИ, а, навіть, ТАХЕОМЕТРИ), ми зрозуміли, що вони займаються усим підряд, але про геодезичні прилади й обладнання знають лише з картинок у інтернеті =)

МИ ГОВОРИМО З ВАМИ ОДНІЄЮ МОВОЮ - МОВОЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ

Ми професійно займаємось поставкою, продажем, обслуговуванням та ремонтом геодезичних приладів, геодезичного обладнання та вимірювальних інструментів з 2007 року! Наша команда на 90% складається з геодезистів. Ми знаємо процес знімання, вміємо користуватися усіма геодезичними приладами, досконально знаємо ринок геодезичного обладнання, відчули потреби наших клієнтів, протестували безліч приладів та інструментів.

МИ ТОЧНО ЗНАЄМО, ЩО ПОТРБНО САМЕ ВАМ

За час існування нашого інтернет-магазину геодезичного обладнання у нас з'явились постійні клієнти, які звертаються до нас знову і знову, а також рекомендують нас своїм друзям, знайомим, родичам. За новою покупкою до нас повертається близько 80% клієнтів.

МИ ПРОПОНУЄМО ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ ЯКІСНІ ІНСТРУМЕНТИ

Ми сміливо заявляємо - АСОРТИМЕНТ, ЯКІСТЬ та ЦІНА - це три головні точки опори для утвердження на ринку продажу геодезичного обладнання. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту інструментів. Ми додаємо прилад у свій каталог лише післе повного вивчення та тестування. Ми працюємо лише з перевіреними, офіційними постачальниками, які надають офіційну гарантію та сервіс.

МИ ЯВЛЯЄМОСЯ ОФІЦІЙНИМ ПРОДАВЦЕМ БЕЗЛІЧІ ТОРГОВИХ МАРОК

Геодезичне обладнання SOKKIA TOPCON, NIVEL SYSTEM, NIVOLINE, SURVPOINT, LEICA, NEDO, VEGA, LASERLINER та ін. знаходиться у нашому каталозі, тому що ми являємося офіційним дилером цих марок. Ми пропонуємо лише офіційні прилади, що ввезені на територію України зі сплатою усіх сборів, податків та мит.

НАШІ ЦІНИ ЗАВЖДИ "НАЙСМАЧНІШІ"

Ми завжди стараємося надавати нашим покупцям мінімальні ціни. Не завжди наші ціни є найнижчими, але вони завжди оптимальні (не на шкоду якості)! А оплатити своє замовлення Ви можете я за готівку так і по безготівковому розрахунку з ПДВ! Так-так, ми є платниками ПДВ і надамо вам повний пакет документів.

МИ ЗАВЖДИ РАДИМО ТІЛЬКИ ТЕ ЩО КРАЩЕ ТА ДЕШЕВШЕ

Такоже дуже важливими є компетенція и дружелюбність консультантів, оперативність отримання, обробки та доставки замовлення. Основною задачею своєї роботи ми вважаємо - допомогу клієнтам у підборі правильного, потрібного, якісного і недорогого обладнання.

Ми цінуємо час наших клієнтів - Вам не потрібно витрачати час, нерви та гроші у пошуках дешевих геодезичних приладів, обладнання та вимірювальних інструментів - Вам потрібно лише звернутися до нас!

З НАМИ ЗАВЖДИ МОЖНА ДОМОВИТИСЯ

З повагою,
Інтернет-магазин геодезичних приладів, геодезичного обладнання та вимірювальних інструментів №1 - GEOMARKET.

Нас також шукають як: geomarket, геомаркет, пущьфклуе, utjvfhrtn, geomarket.com.ua, geomarket.in.ua, geo-market, гео-маркет

Каталог GeoTop