(093) 847-9222
(095) 507-9222
(097) 007-9222

Геодезичні прилади б/у


Геодезичні прилади б/у або ж геодезичне обладнання, що було у використанні - це гарний спосіб зекономити на покупці геодезичних інструментів. Головне - не економити на перевірці приладу перед покупкою, а також - повірці після покупки. Або просто купити геодезичні прилади б/у у надійного продавця. Це збереже Ваші нерви та гроші.

Усе геодезичне обладнання б/у, що поступає до нас на комісію, має чисту прозору історію, а також обов'язково проходить повірку та передпродажну підготовку. На геодезичні прилади б/у, які куплені у нас, обов'язково надається гарантія.

У нас можна купити геодезичене обладнання б/у: електронний тахеометр б/у, GNSS / GPS геодезичний приймач б/у , теодоліт б/у, нівелір б/у чи навіть б/у комплектуючі для геодезичного обладнання.

На геодезичні прилади бу ціна в інтернет-магазині GEOMARKET найкраща!
Для того, щоб купити геодезичні прилади бу - звертайтесь до нас: дзвоніть за номерами телефонів: (093) 84-79-222, (095) 50-79-222, (097) 00-79-222 або пишіть на пошту: mail@geomarket.in.ua.
Продаж геодезичних приладів бу здійснюється за найнижчими цінами як за готівку так і за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Замовити геодезичні прилади бу у магазині ГЕОМАРКЕТ можна цілодобово без вихідних та свят!
Доставка геодезичних приладів бу здійснюється у найкоротші строки по Києву та в любий куточок України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.)


Каталог GeoTop