(093) 847-9222
(095) 507-9222
(097) 007-9222

Чохол для штатива універсальний

Виробник: VEGA
Модель: Чехол для штатива
Наявність: В наявності

1527
  • Ціна: 1527 грн з ПДВЗручна оплата: гот. безгот. з ПДВ
Швидка доставка по Києву та Україні
Офіційна гарантія від 1 до 25 років
Надійний постачальник

Опис VEGA Чехол для штатива

Універсальний чохол для штатива дозволяє істотно збільшити термін служби штативів, так як захищає їх від негативного механічного та атмосферного впливів (бруду, пилу, вологи, ударів, тертя і ін.). У ньому зручно і безпечно переносити геодезичний штатив.

Чохол для штатива виготовлений з міцної синтетичної тканини. Він має закривається кишеню для зберігання аксесуарів, а також ручку для перенесення і плечовий ремінь регульованої довжини, що створює додаткові зручності при транспортуванні.

Оригінальна конструкція чохла передбачає можливість його використання з усіма типами штативів - як з легкими (наприклад, нівелірні штативи типу SJJ4 і S6), так з важкими і масивними (призначеними для важкої і прецизійної групи будівельно-геодезичної техніки - наприклад, типу SWW8, SJW40, PFW5B-E, 200533, ШР-160 і ін.).

Універсальність чохла для штатива досягається за рахунок наявності регулювальних ременів, за допомогою яких можна змінювати довжину і ширину чохла. Чохол має спеціальні жорсткі вставки в донної і верхній частинах, які оберігають його від наскрізних проколів гострими ніжками штативів. У донної частини чохла штатива є 3 ніжки, що оберігають тканину від стирання і пошкодження при установці чохла зі штативом у вертикальному положенні, а також на нерівну поверхню

Відгуки про VEGA Чехол для штатива

Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Каталог GeoTop