(093) 847-9222
(095) 507-9222
(097) 007-9222

Пошук підземних комунікацій

Пошук підземних комунікацій

Трасопошукове обладнання

Будівництво передбачає проведення земляних робіт для закладання фундаменту будівлі або прокладення комунікацій. Основною проблемою, що виникає під час проведення земляних робіт, є своєчасне виявлення різних підземних комунікацій у зоні робіт. Ажде навіть при наявності схем проходження труб та кабелів, не можна бути на 100% переконаним у їхній правильності, відсутності помилок у них, а також, наявності інших комунікацій, що не позначені на документах.

пошук підземних комунікацій

Особливі труднощі у пошуку та діагностиці трубопроводів виникають у тому випадку, коли підземні комунікації прокладені у важкодоступних місцях або місцях масової забудови. Для того щоб здійснити точний пошук підземних комунікацій, використовують спеціальне трасопошукове обладнання (трасошукачі, промислові металошукачі). Воно дозволяє визначити знаходження, класифікацію та діагностику трубопроводів та інших комунікацій. За допомогою даного виду діагностичного обладнання можна також виконати точне виявлення глибини залягання комунікації. З ним діагностика трубопроводів стає більш простою та доступною. Область використання подібних приладів широка, та включає навіть виявлення пошкодження кабелю у будинку чи квартирі.

пошук підземних комунікацій

Проте не завжди нам потрібно шукати підземні комунікації. Буває, що виникає необхідність знайти під землею який-небудь предмет. Для таких цілей використовують металошукачі або георадари. За допомогою цих приладів можна легко знайти металеві предмети під товщею землі, різнородності грунту, пустоти, грунтові води та ін.

пошук підземних комунікацій

Трасопошукове обладнання, металошукачі та георадари здатні полегшити Вам підготовчі роботи для будівництва, уберегти від пошкодження труб та кабелів, а також "просканувати" землю.

Каталог GeoTop